IQOS Sigara

IQOS, diğer bir deyişle ısıtılmış tütün, geleneksel sigaraların yerini alan bir alternatif olarak ortaya çıkmıştır. Bu sistemde, tütün ısıtılır ve buhar üretilirken yanma gerçekleşmez. Bu nedenle, diğer sigaralardan farklı olarak daha az zararlı bileşikler içerir. IQOS sigara, birçok kullanıcı için daha kontrollü ve daha az zararlı bir seçenek olabilir.

IQOS Sigara Fiyatları

IQOS Sigara Fiyatları, IQOS adlı tütün ısıtma sistemi için belirlenen fiyat aralığını ifade eder. Bu, geleneksel sigaraların yerini almayı hedefleyen bir üründür. IQOS, tütünü yakmadan sadece ısıtarak tüketmeyi sağlar ve bu sayede zararlı yanma ürünlerini minimuma indirir. Sigara fiyatları ise kullanıcıların tercih ettikleri ürün modeline ve satış noktasına göre değişiklik gösterebilir.

IQOS Sigara Nasıl Kullanılır?

IQOS sigara kullanmak oldukça basit bir işlemdir. İlk olarak, sigaranın içinde bulunan temiz tütün çubuğunu IQOS cihazının içine yerleştirin. Ardından, cihazın düğmesine basarak IQOS’u açın. Cihaz otomatik olarak ısınmaya başlayacaktır. Isınma tamamlandığında, tütün çubuğunu çıkarın ve kullanmaya başlayın. Daha sonra, çubuğu çıkararak cihazı kapatabilirsiniz.

IQOS Sigara Tütünü

IQOS, Philip Morris International tarafından üretilen ve kullanıcılara geleneksel sigaradan daha düşük riskli bir alternatif sunan bir tütün ısıtma cihazıdır. IQOS sigara tütünü yakmadan sadece ısıtarak nikotini ve keyif verici tatları sağlar. Bu sayede, tütün dumanından kaynaklanan zararlı maddelerin büyük bir kısmı ortadan kalkar ve kullanıcıların sigara bağımlılığına daha az zarar vermesi amaçlanır.

IQOS Sigara Modeli

IQOS Sigara Modeli, zararlı yanıklar ve kül gibi olumsuz etkileri minimize eden yenilikçi bir tütün ısıtma sistemidir. Geleneksel sigaralardan farklı olarak, tütünü yakmadan ısındığı için daha az zararlı bileşikleri içerir. Kullanıcılar, gerçek sigara deneyimini yaşayabilirken, tütün dumanının oluşturduğu tehlikeleri ortadan kaldırır. IQOS, sigara içenler için daha sağlıklı bir alternatif sunmak üzere tasarlanmıştır.

 

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.
WhatsApp